tania drukarnia internetowa x14
numer telefonu
adres e-mail

796 141333

info@x14.pl

www.x14.pl

adres strony internetowej

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

KARTY PRZEŹROCZYSTE

Plastikowe karty przeźroczyste to jedna z najbardziej oryginalnych form indywidualnej reklamy. Drukujemy je w formacie tradycyjnych wizytówek (90mm x 50mm) lub w formie biznes kart (format tradycyjnej karty kredytowej 85mm x  54mm) z zaokrąglonymi rogami. Karty przeźroczyste mogą być  stosowane zamiast standardowych wizytówek papierowych, jako karty rabatowe, lojalnościowe, karty stałego klienta. Karty są wydrukowane na materiale PVC o grubości 0,5mm.

Ekskluzywne wizytówki z zaokrąglonymi rogami wykonane z transparentnego, szronionego po jednej stronie tworzywa. Prestiżowe i eleganckie - idealne dla odbiorców, którzy poszukują oryginalnych i przykuwających uwagę rozwiązań. Materiał jest "szroniony" po jednej stronie - a nadruk może być wykonany z użyciem dodatkowej białej farby, co dodatkowo podkreśla wybrane elementy projektu.

Produkt drukowany jest na przezroczystym tworzywie PVC. Materiał ten ma grubość 0,5 mm i dużą sztywność! Powierzchnia materiału różni się po obu stronach. Strona na której jest nadruk jest gładka, ale awersem produktu jest strona matowa, o lekko "oszronionym" wykończeniu. Materiał nie rysuje się, jest dużo trwalszy od papieru. Uwaga: Farby, którymi drukujemy są transparentne. Zastosuj poddruk białą farbą, jeżeli chcesz, żeby elementy graficzne były dobrze widoczne na przezroczystym PVC.

Podstawowe zasady przygotowania plików do druku

  • tryb kolorów CMYK

  • przygotowany projekt powinien mieć zamienione wszystkie czcionki na krzywe (jeśli jest przygotowywany w wersji wektorowej) a warstwy scalone/spłaszczone

  • spady po 2 mm z każdej strony

  • margines bezpieczeństwa 3 mm (odległość obiektów graficznych i tekstów od linii cięcia),  przy zastosowaniu ramek sugerujemy margines 5 mm 

  • rozdzielczość 300 dpi

  • pożądany plik do druku to PDF (akceptowwalne są pliki JPG i TIFF pod warunkiem  ich poprawnego przygotowania pod względem jakości i wymiarów)

  • końcowy projekt prosimy wysyłać w formacie brutto bez linii pomocniczych z makiety!!!

Makiety do pobrania (ułatwiające przygotowanie projektu do druku)

makieta do wykonania projektu kart plastikowych
makieta do wykonania projektu kart plastikowych
makieta do wykonania projektu kart plastikowych

Formaty plików

  • Karta plastikowa 85x54: gotowy plik do druku powinien mieć format końcowy 89mm x 58mm: (wymiar netto 85 x 54 mm + spad: 2 mm)

Jak przygotować plik

Formaty plików

Makieta

Ilość:

Rogi proste: 

 Rogi zaokrąglone: 

  250 sztuk

109  zł

145  zł

  500 sztuk

179  zł

221  zł

  1000 sztuk

349  zł

402  zł

  1500 sztuk

512  zł

579  zł

  2000 sztuk

677  zł

755  zł

  2500 sztuk

840  zł

930  zł

  3000 sztuk

999  zł

1102  zł

  4000 sztuk

1317  zł

1440 zł

  5000 sztuk

1626  zł

1773  zł

CENNIK  PLASTIKOWYCH  KART  PRZEŹROCZYSTYCH

Wszystkie wyżej wymienione kwoty są cenami netto (nie zawierają 23% podatku VAT). Wszystkie kwoty zawierają koszty wysyłki.

CHCĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

DARMOWA  WYSYŁKA  wszystkich  kart plastikowych

Zastosowanie - Karty plastikowe z nadrukiem

Ten produkt możemy zastosować jako trwalszą alternatywę dla papieru i mówić o nim jako wizytówki plastikowe. Taki produkt na pewno przyciągnie uwagę i sprawi, że będzie się on wyróżniać się na tle popularnych i tradycyjnych wizytówek papierowych. Karty plastikowe mogą mieć różnorakie zastosowanie m.in. jako karty rabatowe, karty stałego klienta, karty wstępu, metki plastikowe, karnety, karty lojalnościowe, klubowe.

Technika druku

Jednym z najbardziej popularnych produktów oferowanych przez naszą drukarnię to karty plastikowe z nadrukiem. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najwyższej jakości materiałów i maszyn. Jest to bezwodny druk offsetowy UV dzięki któremu możemy karty z wykończeniem błyszczącym lub matowym a dla najbardziej wymagających klientów oferujemy zastosowanie lakieru wybiórczego. 

Materiał

Nasze karty plastikowe drukowane są na białym tworzywie sztucznym PVC o wysokiej trwałości. Jest to materiał odznaczający się dużą wytrzymałością i jest dużo bardziej trwały od papieru. Stosujemy dwa rodzaje grubości kart: cieńsze - 0,5mm oraz grubsze, dla wymagających klientów, gdzie grubość karty wynosi 0,7mm co oznacza sztywność zbliżoną do typowych kart kredytowych. Karty możemy zadrukować jedno lub dwustronnie. Standardowo nasze wizytówki plastikowe dostarczamy z zaokrąglonymi rogami o wymiarach 85mm x 54mm. Zaokrąglenie sprawia, że nasz produkt finalnie jest gładki na krawędziach i niepostrzępiony. Istnieje możliwość wykonania innego formatu z rogami ostrymi.

Możliwość personalizacji

Nasze karty plastikowe możemy poddać indywidualnej personalizacji dla całości lub tylko części nakładu. Możemy dodać pasek do podpisu (na wzór tych na kartach kredytowych), indywidualną numerację, nadrukować kod kreskowy, dodać zmienne dane personalizacyjne (dane osobowe, teleadresowe) lub zmienną grafiką (nie większą niż 30% powierzchni karty)

Druk kart plastikowych to jedna z naszych specjalizacji. Sugerujemy jak najszybciej zaopatrzyć swoją firmę w efektowne  i eleganckie karty plastikowe, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji oraz w kontraście do pospolitych wizytówek papierowych. Drukarnia Internetowa X14 pragnie przyczynić się do sukcesów Twojego przedsiębiorstwa. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wydrukowane przez nas karty plastikowe były synonimem najwyższej jakości i najlepszych, firmowych standardów.

Karty jedno i dwustronne

Karty przeźroczyste

tania drukarnia internetowa x14
tania drukarnia internetowa x14
adres e-mail

796 141333

numer telefonu

info@x14.pl

Odbierz KODY RABATOWE o wartości 50 zł zapisując się do naszego NEWSLETTERA z informacjami o nowościach i promocjach