Estetyczne żywiczne naklejki wypukłe 3D z kolorowym nadrukiem

NAKLEJKI  WYPUKŁE  3D

Naklejki wypukłe 3D to doskonały sposób na wyeksponowanie własnego logotypu. Druk wykonany jest na  folii a następnie pokryty w estetycznej powłoce z żywicy poliuretanowej, która jest jest nie tylko trwała, ale również świetnie wygląda.

Naklejki  żywiczne 3D mogą być stosowane jako efektowne wykończenie breloka, można je nakleić na produkty AGD i RTV, telefony komórkowe, elementy samochodu i w wielu innych miejscach.

Naklejki pokryte żywicą są odporne na promienie słoneczne, wilgoć, wysoką i niską temperaturę oraz wiele różnych czynników chemicznych Dostarczane przez nas naklejki są drukowane w technologii eco mild solvent i są dostarczane na arkuszach, możliwe jest wykonanie perforacji między naklejkami, aby łatwo było je od siebie oddzielić. 

 

 

Przeznaczenie - Naklejki wypukłe 3D

Naklejki 3D znajdują zastosowanie na różnego rodzaju gadżetach reklamowych np. długopis, brelok, kalendarze książkowe, naklejki na różne gadżety takie jak zegary, teczki miarki i wiele innych. Tego typu naklejki sprawdzają się jako panele czołowe urządzeń elektronicznych, jako prezentacja logo firmy czy brandu produktu. Wielu naszych klientów znakuje tego typu etykietami rolety, meble, drukarki, komputery, kasy fiskalne itp.

Formaty naklejek wypukłych 3D

Etykiety wypukłe 3D to zwykle małe formaty. Kilka centymetrów, czasem nawet kilka milimetrów. Tu nie ma miejsca na słabą jakość druku. Drukujemy etykiety, gdzie minimalna długość jednego boku to 10 mm. Maksymalna wielkość naklejki to 20cm x 20cm. Bez  względu na wybraną wielkość naklejki, minimalny nakład to 50 sztuk jednego wzoru i rozmiaru. Naklejki są dostarczane na arkuszach (najczęściej mających standardowy format  ok. 24cm x 35cm - docelowo wielkość arkusza może się różnić i być dostosowana do specyfiki konkretnego zamówienia). Dla ułatwienia oddzielania poszczególnych naklejek z arkusza jest możliwość zastosowania dodatkowej perforacji między poszczególnymi etykietami (usługa dodatkowa odpłatna). Całość jest solidnie pakowana w kartonowe opakowania. 

Żywica na naklejkach

Druk naklejek wypukłych 3D opieramy tylko o sprawdzone komponenty. To zapewnia naklejkom przyczepność i wieloletnią trwałość. Wypukła, przezroczysta warstwa żywicy poliuretanowej chroni naklejkę przed uszkodzeniami. Stosujemy ekologiczne żywice poliuretanowe. Nasze produkty są przyjazne - mogą być bez zastrzeżeń naklejane nawet przez dzieci. Z uwagi na wysoką trwałość pokrycia, naklejki są odporne na promienie słoneczne, wilgoć, wysoką i niską temperaturę. Oferowane przez nas naklejki są drukowane w technologii eco mild solvent.

Uwarunkowania techniczne:

Naklejki wypukłe 3D drukowane są jednostronnie na białej foli samoprzylepnej. Druk 4+0 CMYK Wydruk jest wycinany za pomocą plotera w pożądanym kształcie.Następnie powlekany jest przezroczystą żywicą. Z uwagi na fizyczne właściwości żywicy projekt nie może zawierać ostrych rogów - wszystkie rogi muszą być zaokrąglone. Projekt do druku przygotowany w kolorystyce CMYK i rozdzielczości 300 dpi umieszczamy na stronie pierwszej. Na drugiej stronie należy umieścić wektorowy kontur stanowiący linię cięcia naszej naklejki. Grubość linii powinna być ustawiona na rozmiar włosowy (0,001mm). Spady od linii cięcia powinny wynosić 2mm. Całkowite sumaryczne pokrycie farbą 350%
Uwaga: żywica po nałożeniu może jak soczewka odbijać kolor nadruku i przebarwiać białe obszary. Szczególnie przy kolorze czerwonym białe elementy mogą sprawiać wrażenie różowych.

Drukarnia Internetowa X14 zajmuje się drukiem naklejek wypukłych 3D, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.  Pragniemy stale przyczyniać się do sukcesów Twojego przedsiębiorstwa. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wydrukowane przez nas naklejki były synonimem najwyższej jakości i najlepszych, firmowych standardów.

DARMOWA  WYSYŁKA  naklejek wypukłych 3D

CENNIK NAKLEJEK WYPUKŁYCH

Nasza oferta naklejek to:

Jeśli potrzebujesz wycenić inny wariant naklejek nie uwzględniony w w/w cenniku prosimy o kontakt e-mailowy - info@x14.pl

z określeniem pożądanego wymiaru naklejki oraz ilości a dokonamy błyskawicznej wyceny.

Wykonujemy naklejki o nieregularnych kształtach, owalne, kwadratowe itp. Nasze naklejką mogą mieć wymiary z przedziału od 5 mm do 200 mm.  Służymy radą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, sugestiami co do projektów itp.

Wszystkie wyżej wymienione kwoty są cenami netto (nie zawierają 23% podatku VAT). Wszystkie kwoty zawierają koszty wysyłki.

 

CHCĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Cennik naklejek wypukłych 3D

Nasze przykładowe realizacje naklejek wypukłych można zobaczyć na zdjęciach w galerii pod poniższym linkiem:

https://x14.pl/realizacje-naklejki_3d

 

 

naklejki

NAKLEJKI PAPIEROWE

NAKLEJKI PRZEŹROCZYSTE

NAKLEJKI WYPUKŁE 3D

INNE  NAKLEJKI

naklejki papierowe, wlepki, etykiety, vlepki
naklejki wykonane z folii

KLIKNIJ BY Rozwinąć / Zwinąć

tania drukarnia internetowa x14
numer telefonu
adres e-mail

796 141333

info@x14.pl

tania drukarnia internetowa x14
numer telefonu
adres e-mail

796 141333

info@x14.pl

www.x14.pl

adres strony internetowej

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW