NAKLEJKI  WYPUKŁE  3D

Naklejki wypukłe 3D to doskonały sposób na wyeksponowanie własnego logotypu. Druk wykonany jest na  folii a następnie pokryty w estetycznej powłoce z żywicy poliuretanowej, która jest jest nie tylko trwała, ale również świetnie wygląda.

Naklejki 3D mogą być stosowane jako efektowne wykończenie breloka, można je nakleić na produkty AGD i RTV, telefony komórkowe, elementy samochodu i w wielu innych miejscach.

Naklejki pokryte żywicą są odporne na promienie słoneczne, wilgoć, wysoką i niską temperaturę oraz wiele różnych czynników chemicznych Dostarczane przez nas naklejki są drukowane w technologii eco mild solvent i są dostarczane na arkuszach, możliwe jest wykonanie perforacji między naklejkami, aby łatwo było je od siebie oddzielić. 

 

 

DARMOWA  WYSYŁKA  naklejek wypukłych 3D

CENNIK NAKLEJEK WYPUKŁYCH

Nasza oferta naklejek to:

Jeśli potrzebujesz wycenić inny wariant naklejek nie uwzględniony w w/w cenniku prosimy o kontakt e-mailowy - info@x14.pl

z określeniem pożądanego wymiaru naklejki oraz ilości a dokonamy błyskawicznej wyceny.

Wykonujemy naklejki o nieregularnych kształtach, owalne, kwadratowe itp. Nasze naklejką mogą mieć wymiary z przedziału od 5 mm do 200 mm.  Służymy radą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, sugestiami co do projektów itp.

Wszystkie wyżej wymienione kwoty są cenami netto (nie zawierają 23% podatku VAT). Wszystkie kwoty zawierają koszty wysyłki.

 

CHCĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

NAKLEJKI PAPIEROWE

NAKLEJKI Z FOLII

NAKLEJKI WYPUKŁE 3D

INNE  NAKLEJKI

Nasze przykładowe realizacje naklejek wypukłych można zobaczyć na zdjęciach w galerii pod poniższym linkiem:

https://x14.pl/realizacje-naklejki_3d

 

 

796 141333

info@x14.pl

796 141333

info@x14.pl

www.x14.pl

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW