Odbierz KODY RABATOWE o wartości 50 zł zapisując się do naszego NEWSLETTERA z informacjami o nowościach i promocjach

info@x14.pl

numer telefonu

796 141333

adres e-mail
tania drukarnia internetowa x14
tania drukarnia internetowa x14

KLIKNIJ BY Rozwinąć / Zwinąć

 

Twój baner reklamowy umieszczony w widocznym miejscu daje możliwość pozyskania wielu potencjalnych klientów. Jeśli sprzedajesz swoje produkty lub usługi w ramach działalności gospodarczej lub jeśli po prostu chcesz jednorazowo sprzedać lub wynająć nieruchomość, zapewne zastanawiasz się, jak sprawić, aby klienci skorzystali z twojej oferty. I tu baner reklamowy ma do odegrania bardzo istotną rolę.

Aby baner miał szanse na sukces należy skoncentrować większość uwagi na odpowiednim rozpatrzeniu otoczenia potencjalnego miejsca reklamy. Pozytywna reakcja na informacje zawarte w banerze nie zależy od ilości ludności ,lecz czy właśnie dla tej warstwy społecznej były one przeznaczone. Jeśli jest to tylko możliwe ,powinno się umieścić taki baner w najbardziej uczęszczanym miejscu i na najwyższym punkcie ,jaki znajduje się w okolicy. Czasem nie potrzebujemy docierać do wszystkich odbiorców, lecz tylko do pewnej określonej grupy. Wtedy należy zamontować reklamę w miejscu gdzie przebywają ewentualni klienci, a niekoniecznie wszyscy mieszkańcy danego obszaru. Wybierając lokalizację należy pamiętać o możliwościach montażu. Do wyboru mamy podwiązanie oczek znajdujących się co 0,5 m na całej długości banera. Przez oczka te przewlekane są nitki mocujące. Brzegi banera składane są podwójnie ,a następnie zgrzewane. Oczywiście każdy klient jest traktowany indywidualnie, więc istnieje możliwość zmiany rozstawu oczek, dopasowana do potrzeb. Drugim sposobem wykończenia baneru jest stworzenie na bokach zgrzewanych tuneli z materiału, przez które przekłada się aluminiowe rurki lub listewki.

Banery reklamowe charakteryzują się niezwykłą skutecznością. Najczęstszą z wymienianych zalet jest ich wygoda i wszechstronność ,bardzo przydatna przy transportowaniu tychże obiektów. Banery w przeciwieństwie do innych tego typu produktów można składać i zwijać bez ryzyka uszkodzenia materiału. Mniejszą ,ale równie ważną cechą jest niesprawiający trudności montaż. Może być on zarówno zaletą jak i wadą ,w zależności od umiejscowienia reklamy. Należy bardzo dokładnie przemyśleć lokalizację danego wydruku, ponieważ niewłaściwie ulokowany może nie trafić do tej rzeszy odbiorców, do której był kierowany. Wracając do zalet, nie można nie wspomnieć o nieokreślonym odgórnie rozmiarze formatu ,który jest indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta. Wykonując projekt , można wykazać się dużą kreatywnością. Dzięki czemu produkt ma szanse być wyróżniony na tle innych. Podsumowując, w banerze można dostrzec zdecydowaną przewagę zalet nad wadami.

Banery SPRZEDAM - WYNAJMĘ

W naszej ofercie m.in. bardzo popularne banery stosowne przy obrocie nieruchomościami (sprzedaży, kupnie, wynajmie itp.)

Wystarczy określić na podstawie którego wzoru mamy przygotować Twój baner, podać niezbędne dane. My zajmiemy się całą resztą od przygotowania projektu po wydruk. Możliwe małe modyfikacje w stosunku do prezentowanych poniżej wzorów np. inny kolor czcionki lub tła, dodanie lub usunięcie linii tekstu itp.

Najbardziej popularny banery w tej kategorii mają wymiary 2x1 metra lub 1x1 metra. Bez problemu wykonany baner większy lub mniejszy.

Jeśli potrzebujesz wycenić baner prosimy o kontakt e-mailowy - info@x14.pl

Służymy radą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, sugestiami co do projektów itp.

BANERY

Banery reklamowe są bardziej wyrafinowaną formą plakatu. W porównaniu z plakatem, baner reklamowy (wielkoformatowy, baner PCV) jest odporny na niepogodę, wytrzymały nawet przy silnym wietrze czy uciążliwym deszczu. Baner jako forma reklamy jest udoskonaloną wersją plakatu. Jego przewaga polega na większej wytrzymałości ,z zachowaniem walorów estetycznych. Dzięki wykonaniu z bardzo mocnych materiałów plandekowych i PCV ten rodzaj promocji działalności przynosi zdecydowanie bardziej wymierne korzyści, niż inne sposoby reklamy. Proponujemy tanie banery reklamowe, których jakość gwarantuje Internetowe Biuro Reklamy X14.pl. Cennik banerów nie powinien Cię zaskoczyć, mimo że za najwyższą jakość warto jest zapłacić dużo.

 

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WARUNKI WSPÓŁPRACY

adres strony internetowej

www.x14.pl

info@x14.pl

796 141333

adres e-mail
numer telefonu
tania drukarnia internetowa x14