tania drukarnia internetowa x14
numer telefonu
adres e-mail

796 141333

info@x14.pl

www.x14.pl

adres strony internetowej

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

Katalogi szyte – Broszury szyte – Druk katalogów szytych
Katalogi szyte – Broszury szyte – Druk katalogów szytych

 

Nasza Drukarnia Internetowa X14 oferuje szeroką gamę broszur i katalogów, która może być znakomitym sposobem na drukowane przedstawienie swojej firmy czy oferty. Broszury zszywane proponowane przez naszą drukarnię to profesjonalne nośniki reklamowe i informacyjne, które doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie oferty biznesowej zarówno przy współpracy z klientami w relacjach B2B, jak i B2C.

Przed rozpoczęciem realizacji, dbamy o omówienie wszystkich szczegółów, tj. od oprawy graficznej, przez układ elementów aż samej do prezentacji graficznej. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej gramatury papieru i konsultujemy oczekiwania wobec gotowych broszur, proponując dodatkowe laminaty i niestandardowe oprawy okładek. Naszą ofertę kierujemy zarówno do mniejszych, jak i większych przedsiębiorców, ale z powodzeniem obsługujemy także klientów indywidualnych.

KLIKNIJ BY Rozwinąć / Zwinąć

Katalogi szyte - zastosowanie

Katalogi szyte to produkty niezbędne dla każdej firmy, która chce profesjonalnie zaprezentować swoją ofertę. W druku zaprezentuje się ona z pewnością dużo lepiej niż ta sama oferta w wersji elektronicznej pokazana na ekranie komputera, tablecie lub telefonie.Katalogi są kojarzone z produktami najwyższej jakości, a marki reklamujące się za ich pomocą postrzega się jako solidne, godne zaufania i będące poważnym partnerem handlowym. 
Katalogi szyte nadają się znakomicie do wykorzystania jako materiał promocyjny - na wszelkich wystawach czy imprezach targowych, lub jako materiał reklamowy. Profesjonalna broszura zszywana swoim wyglądem i estetyką wykonania musi odzwierciedlać najważniejsze cechy każdej firmy: profesjonalizm, solidność oraz wyczucie smaku. To doskonały materiał promocyjny, budujący i utrwalający pozytywny obraz marki w pamięci odbiorcy. Dobrze przemyślany i starannie zaprojektowany katalog będzie równie skutecznym materiałem marketingowym, co reklama. Aby dojść do dużego sukcesu należy zacząć od wykonania małych kroków a jednym z nich może być wybór i wykonanie odpowiedniego katalogu. 
Jeśli prowadzisz firmę handlową lub usługową i chcesz w przejrzysty sposobów zaprezentować swoją ofertę to koniecznym wydaje się być posiadanie zszywanych broszur. Katalog szyty to rozwiązanie uniwersalne i z pewnością niezastąpione. 
Broszury zszywane możemy wykorzystać również jako druk tzw. gazetek reklamowych, instrukcje, czasopisma a nawet jako książki zszywane w mniejszych nakładach. 

Rodzaje katalogów

Możliwości konfiguracji broszur szytych jest tak wiele, że nie sposób przedstawić jeden stały i gotowy cennik. Przy wyborze druku katalogów mamy możliwość decydowania o wielu jego aspektach, takich jak:

 • Format katalogu:
  Do  wyboru wszystkie podstawowe formaty stosowane w druku czyli A4, A5, A6, DL, B4, B5. Mamy możliwość druku katalogów kwadratowych (12x12 cm,  20x20 cm, 21x21 cm)

 • Rodzaj papieru:

  Do wyboru wszystkie podstawowe rodzaje papieru kredowego o gramaturze 130g, 170g, 250g, 350g a także druk na papierze offsetowym  80g. Przy katalogach mamy możliwość łączenia różnych papierów tzn. grubszy  papier na okładce, cieńszy w środku.

 • Rodzaje uszlachetnień:
  Broszury możemy dostarczyć w wersji bez żadnego uszlachetnienia, niemniej bardziej wymagający klienci mogą druk katalogów uzupełnić o folię błyszczącą, matową lub soft-touch. Możemy zastosować również lakier wybiórczy UV. Standardem dla tego typu produktu jest to, że foliowana jest okładka na zewnętrznych stronach, niemniej nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć wariant luksusowy katalogu,  gdzie zafoliowane będą wszystkie strony

 • Liczba stron:
  Katalogi szyte wykonujemy w wariantach od 8 do 60 stron (będące wielokrotnością 4 stron). 

 • Rodzaj szycia:
  Broszury możemy zszywać wzdłuż dłuższego lub  krótszego boku (w niektórych przypadkach może to wpłynąć na wycenę) a do zszywania użyć zszywek prostych (tzw. zszywanie zeszytowe) lub szycie drutem z użyciem zszywki z oczkiem.

 

Druk katalogów (przede wszystkim katalogi szyte) to jedna z ważniejszych gałęzi produkcji w Drukarni Internetowej X14. Aby dojść do dużego sukcesu w biznesie należy zacząć od wykonania małych kroków a jednym z nich może być wybór i wykonanie odpowiedniego katalogu. Chętnie w tym pomożemy wszystkim naszym klientom.

DARMOWA  WYSYŁKA  wszystkich katalogów

Jeśli potrzebujesz informacji na temat wyceny katalogów prosimy o kontakt e-mailowy - info@x14.pl

Służymy radą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, sugestiami co do projektów itp.

CENNIK KATALOGÓW

CHCĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

 

Z uwagi na szerokie możliwości konfiguracyjne dla katalogów szytych nie prezentujemy standardowego cennika i prosimy o przesyłanie indywidualnych zapytań e-mailowych w których prosimy o podanie podstawowych informacji niezbędnych do wyceny katalogów szytych. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza celem otrzymania stosownej wyceny

FORMAT
ILOŚĆ STRON
NAKŁAD
PAPIER na okładce
PAPIER w środku
USZLACHETNIENIE okładki
SZYCIE
TWÓJ ADRES E-MAIL:
INNE INFORMACJE (opcjonalnie)
WYŚLIJ 
WYŚLIJ 
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Katalogi szyte

tania drukarnia internetowa x14
tania drukarnia internetowa x14
adres e-mail

796 141333

numer telefonu

info@x14.pl

Odbierz KODY RABATOWE o wartości 50 zł zapisując się do naszego NEWSLETTERA z informacjami o nowościach i promocjach