Odbierz KODY RABATOWE o wartości 50 zł zapisując się do naszego NEWSLETTERA z informacjami o nowościach i promocjach

info@x14.pl

numer telefonu

796 141333

adres e-mail
tania drukarnia internetowa x14
tania drukarnia internetowa x14

Notesy samoprzylepne

Notesy spiralowane

Kostki reklamowe

Notesy z okładką

Notesy bez okładki

KLIKNIJ BY Rozwinąć / Zwinąć

Notesy reklamowe

Zdarzyło Ci się kiedyś zrobić ważną notatkę na kartce, którą później zgubiłeś? Możemy temu zapobiec poprzez zaopatrzenie siebie i pracowników z podręczne notesy firmowe. Praktyczne i ładne notesy pożądane wydają się być niezbędne na biurku każdej osoby, która raz na jakiś czas jest zmuszona sporządzić notatki, zapisać informację o umówionym spotkaniu lub przekazać wiadomość innej osobie. 
Notesy reklamowe to idealne narzędzie budowania pozytywnego PR każdego przedsiębiorstwa. Możemy na nich umieścić logo, hasło reklamowe czy dane teleadresowe. W związku z faktem, iż są one używane na bieżące do wykonywania notatek czy zapisywania ważnych informacji, to należy uznać, iż niemal cały czas osoba ich używająca będzie widziała logotyp Twojego przedsiębiorstwa. To znakomita metoda budowania własnej marki.
Bloczki reklamowe, bo pod taką nazwą funkcjonują także notesy, mogą być wykorzystywane celem błyskawicznego nanoszenia na papier własnych przemyśleń, inspiracji czy niezbędnych notatek. Mogą stanowić nieocenioną pomoc dla każdej osoby, która w swojej codziennej pracy jest odpowiedzialna za telefoniczny kontakt z klientem. Trudno bowiem zachować wszystkie informacje w głowie, aby później je odtworzyć. Posiadanie pod ręką notesu firmowego pozwala raz na zawsze rozwiązać tego typu problemy.

Oferowane przez nas notesy reklamowe dzielimy na klejone oraz spiralowane. Wykonujemy je także w wersjach z okładką lub bez okładki.
Możemy dostarczyć wszystkie najbardziej popularne formaty tj. A4, A5, A6, A7, DL, ponadto notesy kwadratowe 9,5cm x 9,5 cm. W zależności od tego czy potrzebujemy notesy cienkie czy grube możemy zdecydować się na różne warianty ilości kartek w jednym bloczku. Może to być 25, 50 lub nawet 100 kartek w jednym notesie, wszystko zależne od własnych preferencji. Kartki możemy zadrukować w dowolnej kolorystyce a cały druk odbywa się na papierze offsetowym o gramaturze 80g. Jest to papier niepowlekany po którym bez problemu będziemy mogli pisać. W zależności od potrzeb możemy wykonać projekt, a w następstwie jego wydruk, zgodnie z którym nasz notes będzie kratkowany, w linię lub pozostanie po prostu "czysty". 
Notesy reklamowe klejone możemy skleić wzdłuż krótszego lub dłuższego boku, wszystko zależne od naszych potrzeb. W standardzie używamy do tego celu przeźroczystego kleju łączącego wszystkie kartki notesu. Najbardziej wymagający klienci mogą skorzystać z efektownego kolorowego kleju, który może współgrać z kolorystyką naszego projektu i firmowego logo. Możemy użyć kleju w jednej z barw takich jak: żółty, czerwony, niebieski, czarny, zielony, biały, pomarańczowy, brązowy, fioletowy. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości klej, a spód notesu podklejamy warstwą kartonu. Dzięki temu ostatnie kartki w notesie są skutecznie zabezpieczone przez zabrudzeniami oraz zagięciami. Tak wydrukowany i efektownie przygotowany notes z logo możemy przekazać pracownikom,  nowym klientom, uczestnikom konferencji, szkoleń i innych branżowych wydarzeń.
Podobne możliwości jak opcja z klejem dają notesy reklamowe spiralowane. One również charakteryzują się dużą trwałością i solidnością. W tym produkcie aby podkreślić stosowaną paletę barw możemy zastosować kolorową spiralę spinającą wszystkie kartki notesy. 

W Drukarni Internetowej X14 jeden z najważniejszych segmentów produkcji to druk notesów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Są to najpopularniejsze notesy klejone, lekkie i praktyczne, sklejone w taki sposób, by wyrywanie kartek było dziecinnie proste. Nasza oferta druku jest także uzupełniona o notatniki spiralowane. Sugerujemy więc by jak najszybciej zaopatrzyć swoją firmę w nowoczesne notesy reklamowe, mające zarazem ważne funkcje użytkowe. Zalecamy wybór notesów z logo, aby mogły one w jak najwyższym stopniu być kojarzone z marką oraz budować jej pozytywny wizerunek. Drukarnia Internetowa X14 pragnie przyczynić się do sukcesów Twojego przedsiębiorstwa. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wydrukowane przez nas notatniki były synonimem najwyższej jakości i najlepszych, biurowych standardów.

NOTESY

SAMOPRZYLEPNE

 

KOSTKI REKLAMOWE

NOTESY SPIRALOWANE

NOTESY KLEJONE 

Z OKŁADKĄ

NOTESY KLEJONE 

BEZ OKŁADKI

 

Nasza oferta notesów to:

NOTESY  REKLAMOWE

Zdarzyło Ci się kiedyś zrobić ważną notatkę na kartce, którą później zgubiłeś? Teraz Twoje kartki połączymy klejem i tak powstanie notes; od dziś nic już nie umknie Twojej uwadze. Notujesz mało – wybierz notes 25-cio lub 50-cio kartkowy, notujesz dużo – wybierz 100 kartkowy, każdy drukujemy na offsecie 90 g. Notes  to najwygodniejszy sposób zapisywania informacji. Z łatwością oderwiesz kolejną kartę, tak aby mieć nową do wypełnienia. Twój notes nie musi być nudny!

Podstawowa oferta naszych notesów dzieli się na:

  • notesy klejone bez okładki
  • notesy klejone z okładką
  • notesy spiralowane z okładką
  • kostki reklamowe z nadrukiem
  • notesy samoprzylepne z nadrukiem

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór formatów notesów: A4, A5, A6, A7, DL a nawet notesy kwadratowe.

Bloczki reklamowe notesy z nadrukiem

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WARUNKI WSPÓŁPRACY

adres strony internetowej

www.x14.pl

info@x14.pl

796 141333

adres e-mail
numer telefonu
tania drukarnia internetowa x14