tania drukarnia internetowa x14
numer telefonu
adres e-mail

796 141333

info@x14.pl

www.x14.pl

adres strony internetowej

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

KLIKNIJ BY Rozwinąć / Zwinąć

Pocztówki z nadrukiem, Karty pocztowy, Widokówki, Własny wzór
Pocztówki z nadrukiem, Karty pocztowy, Widokówki, Własny wzór
Pocztówki z nadrukiem, Karty pocztowy, Widokówki, Własny wzór

 

Karty pocztowe są używane najczęściej do krótkiej korespondencji, przesyłania pozdrowień. Wysyłane są najczęściej bez koperty. Jedna ze stron służy do wypełnienia treścią, adresem, do podbicia pieczątką przez urząd pocztowy, druga do zadrukowania grafiką tematyczną – pejzażem, fotografią zabytku, miasta, żartobliwą grafiką. Nie stoi nic na przeszkodzie by wykonać niestandardowe pocztówki z nadrukiem. Dowolnym, wg własnego upodobania i ograniczeń. Zamiast tradycyjnej strony "pocztówkowej" możemy tam wydrukować dowolną grafikę, tekst czy zdjęcia. Tak wydrukowana karta pocztowa może służyć nie tylko do wysyłania. 

Pocztówki z nadrukiem

Pocztówki z nadrukiem - zastosowanie

Klasyczne, tradycyjne pocztówki z nadrukiem to najlepszy sposób, by komuś podziękować albo złożyć życzenia – nie tylko od święta. Mogą być także miłą pamiątką z wakacji, dlatego w naszej ofercie znalazł się druk kart pocztowych dla hoteli, restauracji, placówek kulturalnych czy gmin. U nas wydrukujesz tanie pocztówki doskonałej jakości w niemal dowolnych nakładach.

Rodzaje pocztówek i ich możliwości uszlachetnienia

Proponujemy wszystkie popularne formaty, nieskończony wybór podłoży i atrakcyjne opcje uszlachetniania. Podstawowy format pocztówki z  nadrukiem to oczywiście A6 i DL, DL, niemniej możemy wykonać format skrojony pod konkretną potrzebę naszego klienta.  Nasze karty pocztowe możemy dostarczyć w wersji ekonomicznej, nie foliowane lub też foliowane jedno lub dwustronnie (dzięki folii pocztówki wyglądają bardziej efektownie i atrakcyjnie a także wzmacniają papier i zabezpieczają druk przed ścieraniem). Przy kartach pocztowych i wyborze uszlachetniania istotne jest czy chcemy mieć możliwość pisania po nich. Jeśli mamy taką potrzebę to sugerujemy wybór  pocztówek bez folii lub foliowanych jednostronnie (będziemy mogli pisać po stronie nie pokrytej folią).
Druk pocztówek w naszej drukarni odbywa się na dwóch podstawowych wariantach papieru: gruby papier kredowy z wykończeniem matowym o gramaturze 350g oraz  karton Arktika o gramaturze 300g. Druk jedno i dwustronny pozostaje w tej samej cenie.

 

Jeśli zależy Ci na szybkiej i jakościowej realizacji kart pocztowych to Drukarnia Internetowa X14 jest najlepszym miejscem w którym możesz zamówić i wykonać pocztówki z nadrukiem. 

Formaty plików

Formaty plików

  • Pocztówka A6: gotowy plik do druku powinien mieć format końcowy 152mm x 109mm: (wymiar netto 148 x 105 mm + spad: 2 mm)

Podstawowe zasady przygotowania plików do druku

  • tryb kolorów CMYK

  • przygotowany projekt powinien mieć zamienione wszystkie czcionki na krzywe (jeśli jest przygotowywany w wersji wektorowej) a warstwy scalone/spłaszczone

  • spady po 2 mm z każdej strony

  • margines bezpieczeństwa 3 mm (odległość obiektów graficznych i tekstów od linii cięcia),  przy zastosowaniu ramek sugerujemy margines 5 mm 

  • rozdzielczość 300 dpi

  • pożądany plik do druku to PDF (akceptowwalne są pliki JPG i TIFF pod warunkiem  ich poprawnego przygotowania pod względem jakości i wymiarów)

  • końcowy projekt prosimy wysyłać w formacie brutto bez linii pomocniczych z makiety!!!

Makieta do pobrania (ułatwiająca przygotowanie projektu do druku)

Jak przygotować plik

Makieta

CENNIK POCZTÓWEK

Wszystkie wyżej wymienione kwoty są cenami netto (nie zawierają 23% podatku VAT). Wszystkie kwoty zawierają koszty wysyłki.

 

CHCĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

DARMOWA  WYSYŁKA  wszystkich  pocztówek

Jeśli potrzebujesz wycenić inny wariant pocztówek nie uwzględniony w w/w cenniku prosimy o kontakt e-mailowy - info@x14.pl

Służymy radą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, sugestiami co do projektów itp.

Specyfikacja pocztówek A6: Papier Kreda mat 350g, Druk dwustronny kolorowy (dla pocztówek niefoliowanych i foliowanych dwustronnie)

Papier Karton 300g, Druk dwustronny kolorowy (dla pocztówek foliowanych jednostronnie)

 

Rodzaj uszlachetniania papieru:

Ilość:

Bez folii

Folia błysk jednostronnie

Folia błysk dwustronnie

100 sztuk

89  zł

107  zł

107  zł

250 sztuk

109  zł

144  zł

134  zł

500 sztuk

122  zł

157  zł

155  zł

1000 sztuk

147  zł

182  zł

190  zł

2000 sztuk

280  zł

358  zł

362  zł

3000 sztuk

416  zł

530  zł

538  zł

4000 sztuk

550  zł

698  zł

707  zł

5000 sztuk

675  zł

864  zł

872  zł

tania drukarnia internetowa x14
tania drukarnia internetowa x14
adres e-mail

796 141333

numer telefonu

info@x14.pl

Odbierz KODY RABATOWE o wartości 50 zł zapisując się do naszego NEWSLETTERA z informacjami o nowościach i promocjach