tania drukarnia internetowa x14
numer telefonu
adres e-mail

796 141333

info@x14.pl

www.x14.pl

adres strony internetowej

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

ROLL-UPy

Roll-up'y stanowią wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Roll-up umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. Roll-up jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.

Opis kasety: Kaseta wykonana z anodowanego aluminium; zatrzaskowa listwa górna (pozwala na łatwą wymianę grafiki!); składany maszt oraz wygodna torba transportowa; łatwy i szybki montaż oraz demontaż

Roll-up typu PREMIUM: Materiał do druku typu PREMIUM to baner blockout. Dużo większa sztywność pozwala na dłuższą ekspozycję bez zawijania krawędzi. Nie przepuszcza światła tylnego.

DARMOWA  WYSYŁKA  roll-upów

CENNIK ROLL-UP-ów

Roll-up 85 cm x 200 cm: 169 zł

Roll-up 100 cm x 200 cm: 199 zł

Roll-up 120 cm x 200 cm: 259 zł

Roll-up 150 cm x 200 cm: 349 zł

Wszystkie wyżej wymienione kwoty są cenami netto (nie zawierają 23% podatku VAT). Wszystkie kwoty zawierają koszty wysyłki.

CHCĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

tania drukarnia internetowa x14
tania drukarnia internetowa x14
adres e-mail

796 141333

numer telefonu

info@x14.pl

Odbierz KODY RABATOWE o wartości 50 zł zapisując się do naszego NEWSLETTERA z informacjami o nowościach i promocjach