Odbierz KODY RABATOWE o wartości 50 zł zapisując się do naszego NEWSLETTERA z informacjami o nowościach i promocjach

info@x14.pl

numer telefonu

796 141333

adres e-mail
tania drukarnia internetowa x14
tania drukarnia internetowa x14

Wizytówki 450g i 650g

Wizytówki wypukłe LUX

Wizytówki Multiloft

Wizytówki klasyczne

Do czego potrzebna jest wizytówka?

Wizytówki przydają się często w najmniej spodziewanej chwili. Dlatego zawsze w portfelu powinniśmy mieć kilka sztuk. Posiadanie osobistej wizytówki (choć dotyczy to także wizytówki firmowej) powoduje, że:

 • Wychodzisz na profesjonalistę. Być może to nieco za dużo powiedziane. Ale gdy powiem, że nie mając w czasie spotkania w interesach wizytówki wyjdziesz na amatora, zgodzisz się ze mną? No właśnie.

 • Zwiększasz szansę na kontakt w przyszłości. Gdy ktoś zapisze Twój numer telefonu (czasami bez nazwiska!) na kartce papieru, serwetce czy dłoni, to masz małe szanse, że kiedyś zadzwoni. Pewnie zgubi gdzieś kartkę, zapomni o niej, nie będzie pamiętał, czyj to telefon.

 • Możesz „sprzedać” coś więcej, niż tylko namiary kontaktowe do Ciebie. Przecież na wizytówce możesz mieć swoją ofertę. Która będzie pod ręką osoby, do której wizytówka trafi. Kto wie, może skorzysta z Twoich usług, albo kupi Twój produkt.

 • Zdarza się także, że ktoś chce kilka wizytówek od Ciebie, bo np. chce przekazać je kilku znajomym. Dlatego musisz mieć zawsze kilka wizytówek przy sobie (choć jedna to absolutne minimum).

Zatem nie ma co kwestionować potrzeby posiadania wizytówki. 

WIZYTÓWKI

Wizytówka to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną od rodzaju wizytówki. Typowy format: 90x50 mm dla wizytówek z rogami prostymi lub 85x54 mm dla wizytówek z zaokrąglonymi rogami (tzw. biznes karty). Wizytówka powinna zawierać niezbędne dane potrzebne do szybkiej identyfikacji właściciela wizytówki [nazwa firmy, logo, imię i nazwisko, stanowisko] i dane umożliwiające szybki kontakt. Kolorystyka i elementy graficzne powinny być oszczędne i nie ograniczać czytelności i tak drobnego druku. Nietypowe materiały i techniki wykonania mogą być ciekawym rozwiązaniem, jednak należy pamiętać o zachowaniu norm umożliwiających przechowywanie w tradycyjnych wizytownikach.

Każda osoba powinna mieć własne wizytówki. Dosłownie każda. Jeśli działasz biznesowo: po prostu MUSISZ mieć własne wizytówki. I to zawsze przynajmniej kilka przy sobie.

Nasza podstawowa oferta wizytówek dzieli się na:

 • wizytówki niefoliowane

 • wizytówki foliowane (folia błysk, mat, soft touch)

 • wizytówki wielowarstwowe multiloft

 • wizytówki składane

 • wizytówki z lakierem wybiórczym

 • wizytówki z hot-stampingiem

 • wizytówki na grubych papierach - gramatura 450g i 650g

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WARUNKI WSPÓŁPRACY

adres strony internetowej

www.x14.pl

info@x14.pl

796 141333

adres e-mail
numer telefonu
tania drukarnia internetowa x14